Szkoły
Typ szkoły Nazwa szkoły
Gimnazja Gimnazjum im. Jana Pawła II
Szkoły Podstawowe Suderwska Szkoła Podstawowa im. Mariana Zdziechowskiego
Szkoły Podstawowe Szkoła Podstawowa im. Czesława Miłosza w Pakienie
Szkoły Średnie testowaszkola
Szkoły Średnie Szkoła Średnia w Awiżeniach
Szkoły Podstawowe Barskuńska Szkoła Podstawowa
Szkoły Średnie Szkoła Średnia im. J. Słowackiego w Bezdanach
Szkoły Średnie Szkoła Średnia w Bujwidzach
Szkoły Średnie Szkoła Średnia im. A. Krepsztul w Butrymańcach
Szkoły Średnie Szkoła Średnia w Ciechanowiszkach
Gimnazja Gimnazjum im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Czarnym Borze
Szkoły Podstawowe Szkoła Podstawowa w Duksztach
Szkoły Średnie Szkoła Średnia im. A. Mickiewicza w Dziewieniszkach
Gimnazja Gimnazjum w Ejszyszkach
Szkoły Średnie Szkoła Średnia w Grzegorzewie
Szkoły Średnie Szkoła Średnia im. Michała Balińskiego w Jaszunach
Szkoły Średnie Szkoła Średnia im. św. Jana Bosko w Jałówce
Szkoły Podstawowe Szkoła Podstawowa w Jęczmieniszkach
Szkoły Podstawowe Szkoła Podstawowa w Kiwiszkach
Szkoły Podstawowe Szkoła Podstawowa w Kolonii Wileńskiej
Gimnazja Gimnazjum im. Stanisława Moniuszki w Kowalczukach
Szkoły Średnie Szkoła Średnia im. Henryka Sienkiewicza w Landwarowie
Szkoły Podstawowe Szkoła Podstawowa na Lipówce
Szkoły Podstawowe Szkoła Podstawowa w Małych Solecznikach
Szkoły Średnie Szkoła Średnia im. ks. Józefa Obrembskiego w Mejszagole
Szkoły Średnie Szkoła Średnia w Mickunach
Szkoły Średnie Szkoła Średnia im. Św. Kazimierza w Miednikach
Szkoły Podstawowe Szkoła Podstawowa w Mościszkach
Gimnazja Gimnazjum im. K. Parczewskiego w Niemenczynie
Gimnazja Gimnazjum im. św. Rafała Kalinowskiego w Niemieżu
Oddziały Początkowe 'Zielone Wzgórze'
Oddziały Początkowe Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
Gimnazja Gimnazjum 'Żejmiana' w Podbrodziu
Szkoły Średnie Szkoła Średnia im. św. Stanisława Kostki w Podbrzeziu
Gimnazja Gimnazjum w Pogirach
Szkoły Podstawowe Szkoła Podstawowa w Rakańcach
Szkoły Podstawowe Szkoła Podstawowa w Rostynianach
Gimnazja Gimnazjum im. Ferdynanda Ruszczyca w Rudominie
Szkoły Średnie Szkoła Średnia w Rukojniach
Szkoły Podstawowe Szkoła Podstawowa w Rzeszy
Gimnazja Gimnazjum im. J. Śniadeckiego w Solecznikach
Szkoły Podstawowe Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Stelmachowskiego w Starych Trokach
Szkoły Średnie Szkoła Średnia w Sużanach
Szkoły Podstawowe Szkoła Podstawowa w Szumsku
Szkoły Podstawowe Szkoła Podstawowa w Taboryszkach
Gimnazja Gimnazjum w Trokach
Szkoły Średnie Szkoła Średnia im. P. K. Brzostowskiego w Turgielach
Szkoły Podstawowe Szkoła Podstawowa w Wesołówce
Gimnazja Gimnazjum im Adama Mickiewicza
Gimnazja Gimnazjum im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Wilnie
Szkoły Podstawowe Szkoła Podstawowa im Antoniego Wiwulskiego w Wilnie
Szkoły Podstawowe Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Wilnie
Szkoły Średnie Szkoła Średnia im Szymona Konarskiego w Wilnie
Szkoły Średnie Szkoła Średnia im. Joachima Lelewela w Wilnie
Szkoły Średnie Szkoła Średnia im. Władysława Syrokomli w Wilnie
Oddziały Początkowe Szkoła-Przedszkole 'Wilia'
Oddziały Początkowe Szkoła-Przedszkole 'Źródełko'
Szkoły Średnie Wileńska Szkoła Średnia Lazdynai
Gimnazja Wileńska Szkoła Technologii, Biznesu i Rolnictwa
Szkoły Średnie Szkoła Średnia w Zujunach
Szkoły Średnie Szkoła Średnia w Ławaryszkach